Birlikte Kazanmak için

Modernden geleneksele ve aradaki her şeye, ev gibi hissetmek için özel olarak tasarlanmış türünün tek örneği bir yaşam alanının kilidini açın.

Memnuniyetiniz kazancımızdır!

Bizimle çalışmak için çok sebebiniz var!

Çünkü faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın şuuruyla hareket ediyor, güvenilirliği ve kaliteli hizmeti esas alıyoruz. Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal aktivitelerde gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz.

Güven veren hizmet 90%
Kaliteli projeler 99%

Yeni projeleriniz için bizimle çalışmak için çok sebebiniz var!

Projelerimizi Yaşam standartınızı yükselten güvenli modern tasarımlarla inşaa ediyoruz....

Bize Ulaşın

  Birlikte İşbirliği Fırsatları

  Mimari projelerinizde hem proje tasarımlarını hemde proje uygulamalarını yapıyoruz. Çavuşoğlu İnşaat olarak tüm bu farklı ihtiyaçlara sahip yaşam biçimleri için konseptler geliştiriyoruz.

  Farklı konseptlerle inşa ettiğimiz projelerimizi yenilikçi bakış açısına uygun olarak birbirinden ayrıştırıyoruz. Yeni markalarımızdan her biri şehirde var olan, birbirlerinden bölgesel, ekonomik ve yaşam tarzı olarak ayrılan alt kültürlerle buluşuyor. Böylece projelerimiz bulunduğu bölge ile doğal olarak bütünleşiyor, onunla iç içe geçerek, oradaki yaşamın önemli bir parçası haline geliyor.

  1968 yılında Sabri Çavuşoğlu tarafından firmamız proje ve taahhüt konusunda hizmet vermeye başlamış olup konut inşaatı ve özel yaşam alanlarını kapsayan kompleksleri, tasarım ve proje aşamasından başlayarak, bütün resmi ve bürokratik işlemleri de dahil ruhsat işlemlerini ve inşaat faaliyetlerini beraberinde yürütmektedir.

  Çavuşoğlu İnşaat,  Betonarme prefabrik ve çelik  eksenli altyapı ve üst yapı inşaatlarını İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında Arsa karşılığı dahil Uygulamalarına anahtar teslimi çözümler üretmektedir. Çavuşoğlu İnşaat ve Taahhüt Yapı A.Ş, mühendislik konusunda deneyimli mimar ve mühendis kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler sunmaktadır.

  İnşaat ilk önce, bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik-prefabrik) projelerinden doğru kararlar vererek ekonomik estetik ve işlevine uygun yapıya karar vermek taahhüt aşamasında ise hızlı bir şekilde, işverene kullanıma hazır halde teslimiyet kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.

  Çavuşoğlu İnşaat ise bunun ötesinde size farklı yaşam tarzını hayatınıza kazandırmak için kompleks yaşam alanları (Lobi- Resepsiyon, Sauna, Banyo, Yüzme Havuzu, Mescid, Spor Salonu ) kurarak hayalden gerçeğe taşımaktadır. Çavuşoğlu İnşaat, hayalinizdeki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunar.