Üsküdar Beylerbeyi Villaları

BEYLERBEYİ VİLLALARI

Kentlerin yaşam şartları ve bireylerin merkeze yakın olma düşünceleri ağır bastığından apartman veya rezidans eksenli daireler genelde en çok tercih edilen yaşam alanlarındandır. Ancak insanların yaşam standardlarının yükselmesi ve aile ihtiyaçlarının özellikle mahremiyet ve özerk yaşam tercihleri alternatif yaşam mekanlarının öne çıkmasına neden olmuştur. Ayrıca doğayla iç içe müstakil bir evde yaşama isteği hemen hemen herkesin hayalini süslemektedir. Bu noktada Çavuşoğlu İnşaat mimarlık A.Ş. yenilikçi ve modern villa tasarımları, stil sahibi çizgileriyle teknolojik çözümler sunarak her an dingin ve huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

Yaşam Standardını Yükselttik

Mustakil Villa eksenli Beylerbeyi Villalar projemizde parklar, spor alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları düşünülerek  hareket edilmiştir.

Adres:

Burhaniye mahallesi taşlık sokak no: 8 Üsküdar İstanbul

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.