Ümraniye Eyüpoğlu Sitesi

ÜMRANİYE EYÜPOĞLU SİTESİ

Modern site projemizde parklar, spor alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları düşünülerek  hareket edilmiştir.

Adres:  Namık Kemal Mahallesi Talatpaşa Caddesi Ümraniye / İstanbul

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

Service:

Çavuşoğlu İnşaat A.Ş.

Location:

Ümraniye, İstanbul

Yaşam Standardını Yükselttik

Eyüpoğlu Sitesi, İstanbul’un yükseleni Ümraniye sınırlarında  bir lokasyonda yer alıyor. Modern mimarisi ve hayatınızı kolaylaştıracak lokasyonuyla Ümraniye’nin namık Kemal mahallesinde olup, yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir altyapıya sahiptir. Eyüpoğlu Sitesi, sizi şehrin merkezinde, metropol bir hayat anlayışı ile buluşturuyor. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.

Proje galeri

Galeri