Ümraniye Çavuşoğlu Apartmanı

ÜMRANİYE ÇAVUŞOĞLU APARTMANI

Ümraniye Çavuşoğlu Apartmanı, İstanbul’un yükseleni Ümraniye sınırlarında Çavuşbaşı caddesinde olup giriş katlar dükkan ve üst kısımları mesken olarak inşaa edilmiştir. Dönemine uygun mimarisi ile yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir altyapıya sahiptir. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

Yaşam Standardını Yükselttik

Mesken olarak inşaa edilen  projede bireylerin  rahatı düşünülmüş ve yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları düşünülerek  hareket edilmiştir.

Adres:

Çavuşbaşı Caddesi No 31 Ümraniye İstanbul

 

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.