Tulip Rose Twin

Tulip Rose

TULIP&ROSE TWIN 4700m2 yaşam alanı şeklinde inşa edilmiştir. 2 ayrı bloktan oluşan projemizde sizlere alternatif olarak 6 farklı daire planı sunan TULIP&ROSE TWIN’de modern ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor.

Mutluluğunuz için düşünülmüş yaşam alanları…

“Tulip Rose” arkasında Başı büyük Ormanları, önünde muhteşem Adalar ve Deniz manzarası ile şehrin göbeğinde tatildeymiş hissi uyandırıyor.
Şehrin avantajlarına yakın, dezavantajlarına uzak konumu ile rahat nefes almanın, sağlıklı yaşamanın adresi olduğunu gösteriyor.

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz

Tulip Rose

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

2 bloktan oluşan, içersinde 109 konut bulunan bu yapıda 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile İstanbul’un balkonu sayılan Maltepe ilçemizde bulunan bu huzurlu yaşam alanı, lokasyon olarak çok avantajlı bir konumdadır.

E-5’in hemen yanında sahil yoluna, Tem’e ve değir bağlantı yollarında çok yakın konumda bulanan Tulip&Rose, havalimanına, deniz otobüsüne ve metro gibi alternatif ulaşım imkanlarına oldukça yakındır. 2,000 m2 kapalı sosyal tesisi ve 3200 m2 lik yeşil alanı ile size nefes aldıran bu projede huzur bulacaksınız.

Çat Kapı Misafir

320 metrekarelik lobi alanında “Çat kapı” misafirliğin bir kahve molası kadar yakın olduğu geniş alanlarda hasbihal eder, küçük çocuklarınız oyun odasında vakit geçirirken siz de 40 yıllık dostluklara atılan adımlarda kahvenin bahane olduğunu düşünürsünüz.

Çocuklara Özel

Çocuklarınız basketbol ve voleybol sahalarında ter atacak, havuzlarda serinleyecek, yeşil alanlarda oksijen yüklemesi yapacak, açık ve kapalı oyun alanlarında akıl ve beden performanslarını yarıştıracaklar.

Yetişkinler

Yetişkinler kapalı spor alanında koşu bantlarında ter atarken çocuklar da aynı mekanda arkadaşlarıyla birlikte olmanın hazzını yaşarlar.

Galeri