Dragos Orhantepe Çavuşoğlu Apartmanı

DRAGOS ORHANTEPE ÇAVUŞOĞLU APARTMANI

Dragos Orhantepe Çavuşoğlu Apartmanı, İstanbul’un stratejik ilçesi Kartal sınırlarında olup, depreme dayanıklı temel yapısıyla dükkan üzerine  konut projelendirilmiştir. Modern mimarisi ile yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir altyapıya sahiptir. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

Yaşam Standardını Yükselttik

Dükkan üzerine konut olarak inşaa edilen projede bireylerin rahatı düşünülmüş ve yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları düşünülerek hareket edilmiştir.

Adres: Orhantepe Mh. Geziyolu Sk. NO: 4 Dragos – Kartal / İstanbul

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.