Dragos Çavuşoğlu Apartmanı

DRAGOS ÇAVUŞOĞLU APARTMANI

Dragos Çavuşoğlu Apartmanı, İstanbul’un stratejik ilçesi Kartal sınırlarında olup, depreme dayanıklı temel yapısıyla mesken olarak inşaa edilmiştir. Modern mimarisi ile yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir altyapıya sahiptir. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

Yaşam Standardını Yükselttik

Mesken olarak inşaa edilen  projede bireylerin  rahatı düşünülmüş ve yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları düşünülerek hareket edilmiştir.

Adres: Orhantepe Mh. Geziyolu Sk. NO 12 Dragos Kartal

 

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.