Bostancı Deniz Sitesi

BOSTANCI DENİZ SİTESİ

Modern site projemizde parklar, spor alanları, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanlarının yerleşiminde mahremiyet ve sosyal paylaşım kavramları düşünülerek  hareket edilmiştir.

Adres: Prof. Dr. Kemal Akgüder Caddesi No 22 Kadıköy / İstanbul

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

Service:

Çavuşoğlu İnşaat A.Ş.

Location:

Kadıköy, İstanbul

Yaşam Standardını Yükselttik

Bostancı Deniz  Sitesi, İstanbul’un yıldız ilçesi Kadıköy sınırlarında yer alıyor. Dönem mimarisi ve hayatınızı kolaylaştıracak lokasyonuyla yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir altyapıya sahiptir. Deniz Sitesi, sizi şehrin merkezinde, metropol bir hayat anlayışı ile buluşturuyor. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Alışkanlıklarımız

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.