Hakkımızda

ÇAVUŞOĞLU

Hakkımızda

Çavuşoğlu İnşaat A.Ş.

Sabri Çavuşoğlu inşaat 1952 yılında Taşeron Firma olarak kurulan 1968 yılında ise yap-sat organizasyonuyla dört kuşağın büyümeyi kendine şiar edindiği bir inşaat firmasıdır. Okuldan konuta iş merkezinden ofise kadar pek çok alanda prestijli projelerle sektöre yön veren firmamız profesyonel ekibi ve üstün kalite anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunar.

Sorumluluklarımız

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın şuuruyla hareket ediyor, güvenilirliği ve kaliteli hizmeti esas alıyoruz. Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal aktivitelerde gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz. Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.

Misyonumuz

Çavuşoğlu İnşaat ve Mimarlık olarak Misyonumuzda; İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak var.

Vizyon & Hedef

Çavuşoğlu İnşaat ve Mimarlık olarak Vizyonumuzda; Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak var.  Hedefte ise yaşam standartını yükselten projelere imza atma ısrarı var.

Müşteri Memnuniyeti

Onlar hayallerindeki yaşam standartına ulaştılar...

Yatırım Fırsatları

İşbirliği İçin Arayın
0

Tamamlanan Projeler

0

Villa

0

Daire Sayısı

0

Mutlu Müşteri